Čiužiniai

Esame tam, kad galėtume pasiūlyti pačius geriausius čiužinius, kurie egzistuoja rinkoje, bei padėtume Jums išsirinkti tik Jūsų poreikius atitinkančius čiužinius.

  • TEMPUR čiužiniai- tai lyderiai, visomis savo teikiamomis savybėmis: tai individualus prisitaikymas prie kūno, spaudimo taškų mažinimas, bei tinkama kūno atrama. TEMPUR medžiaga- tai pat...

Esame tam, kad galėtume pasiūlyti pačius geriausius čiužinius, kurie egzistuoja rinkoje, bei padėtume Jums išsirinkti tik Jūsų poreikius atitinkančius čiužinius.

  • TEMPUR čiužiniai- tai lyderiai, visomis savo teikiamomis savybėmis: tai individualus prisitaikymas prie kūno, spaudimo taškų mažinimas, bei tinkama kūno atrama. TEMPUR medžiaga- tai pati pirmoji, viskoelastinė medžiaga, kuri buvo sukurta, todėl tik TEMPUR- turi viskoelastinės medžiagos autentiškumo sertifikatus.
  • San Lorenzo- Itališkų čiužinių gamintojas, kurio patirtis čiužinių gamyboje siekia daugiau nei 50 metų.

Tad SAVO geriausią čiužinį išsrinks tikrai kiekvienas.

Daugiau
viename puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 25

19 cm. Kietas, ergonomiškas čiužinys, prisitaikantis prie kūno formų ir leidžiantis pajausti išskirtinį komfortą ir tvirtą kūno atramą.  19cm čiužiniai- tik su CoolTouch technologija. CoolTouchTM technologija – tai technologija, kuri sugeria perteklinę kūno šilumą ir išlaiko čiužinio užvalkalą...

Kaina: nuo 956 EUR

19 cm aukščio. Tai inovatyvus balansas tarp malonaus minkštumo ir stangrios kūno atramos. 19cm čiužiniai- tik su CoolTouch technologija. technologija – tai technologija, kuri sugeria perteklinę kūno šilumą ir išlaiko čiužinio užvalkalą gaivų ir vėsų .

Kaina: nuo 956 EUR

19cm aukščio kietas čiužinys. Gulėdami ant šio čiužinio, judėsite lengvai lyg bekūniai, tuo pat metu jausdami komfortiškai patogią ir itin tvirtą kūno atramą.  19cm čiužiniai- tik su CoolTouch technologija. technologija – tai technologija, kuri sugeria perteklinę kūno šilumą ir išlaiko čiužinio...

Kaina: nuo 956 EUR

TEMPUR® medžiaga, veikdama kartu su spyruokline atrama (Preciziškos™ Micro Spyruoklės) , dar labiau sumažina spaudimo į kūną taškų kiekį.Papildomai galima pasirinkti su CoolTouchTM technologija, kuri sugeria perteklinę kūno šilumą, todėl kaskart prigludę prie čiužinio jūs jusite gaivią vėsą.

Kaina: nuo 1215 EUR

7 cm čiužinukas, pasižymintis visomis unikaliomis TEMPUR® medžiagos savybėmis, kurios jūsų miegui suteikia išskirtinę kokybę.

Kaina: nuo 664 EUR

Aukštis 24cm. Vidutinio kietumo. Ši kolekcija skirta tiems, kas nori mėgautis apgaubiančiu komfortu su tinkama kūno atrama. Autentiška, viskoelastinė TEMPUR® medžiaga užtikrins idealią miego padėtį, bei suteiks tik geriausias emocijas gulint ant šio čiužinio.  

Kaina: nuo 810 EUR

Aukštis apie 23cm. Tai vidutinio kietumo čiužinys. Itin minkštas ir švelnus čiužinio užvalkalas.Specialiai sukirptas viršutinis 7 kietumo zonų sluoksnis užtikrina tinkamą atramą kūnui. Tinka reguliuojamoms lovoms.  

Kaina: nuo 404 EUR

Aukštis apie 22cm. Tai kietesnio pojūčio čiužinys. Pritaikytas dvipusiam naudojimui. Viena čiužinio pusė turi daugiau kietesnį pojūtį, kita pusė- šiek tiek minkštesnį.

Kaina: nuo 322 EUR

21 cm storio. Suteikiantis maksimalų prisitaikymo komfortą ir išskirtinę atramą. Jei norite papildomos gaivos, rinkitės su Cool Touch technologija.CoolTouchTM technologija – tai technologija, kuri sugeria perteklinę kūno šilumą ir išlaiko čiužinio užvalkalą visą laiką vėsų .

Kaina: nuo 1125 EUR

21cm storio, suteikiantis balansą tarp minkštumo ir patikimos atramos. Speciali TEMPUR® (ES - ypatingai minšta) medžiaga prisitaiko prie kūno ir atpalaiduoja. Papildomam gaivumui rinkitės su Cool Touch technologija.CoolTouchTM technologija – tai išskirtinė gaiva, lydinti kiekvieną jūsų naktį. Nes...

Kaina: nuo 1125 EUR

Viršutinis  TEMPUR® medžiagos sluoksnis prisitaiko prie kūno formų ir sumažina spaudimo taškus, o po ja esanti Dinaminė atramos technologija užtikrina nevaržomus judesius ir patikimą kūno atramą. Pasirinkti galimas su CoolTouchTM technologija, kuri užtikrina išskirtinę gaivą, nes ji sugeria...

Kaina: nuo 1125 EUR

TEMPUR® medžiaga, palaikoma PreciziškųTM mikro spyruoklių sluoksnio, sustiprina kūno atramą ir išlaisvina kūno judesius. Papildomo komforto priduoda naujo dizaino QuickRefreshTM užvalkalas, kuris itin lengvai nuimamas ir skalbiamas.Galite pasirinkti su CoolTouchTM technologija, kuri sugeria...

Kaina: nuo 1384 EUR
Rodoma 1 - 12 iš 25