Tempur FIRM kolekcija

TEMPUR® Firm- tai naujausia ir pažangiausia kolekcija. Firm kolekcija pasižymi inovatyvia čiužinio konstrukcija. Firm kolekcijos čiužiniuose susijungia naujasis itin tvirtas TEMPUR® extra atraminės medžiagos sluoksnis kartu su jau visiems gerai žinomu TEMPUR® atraminės medžiagos sluoksniu. Ši, ištobulintų medžiagų sluoksnių sintezė sukuria tvirt...

TEMPUR® Firm- tai naujausia ir pažangiausia kolekcija. Firm kolekcija pasižymi inovatyvia čiužinio konstrukcija. Firm kolekcijos čiužiniuose susijungia naujasis itin tvirtas TEMPUR® extra atraminės medžiagos sluoksnis kartu su jau visiems gerai žinomu TEMPUR® atraminės medžiagos sluoksniu. Ši, ištobulintų medžiagų sluoksnių sintezė sukuria tvirto ir standaus čiužinio pojūtį.

Daugiau
Rodoma 1 - 3 iš 3

Pažangi TEMPUR® technologijos medžiaga kartu su naujuoju itin tvirtu TEMPUR® extra atraminės medžiagos sluoksniu, sumažina spaudimo į kūną taškus ir reaguoja į jūsų kūno temperatūrą bei svorį, taip suteikdamas visišką komfortą bei tvirtą atramą kūnui. Viršutinis čiužinio užvalkalas nuimamas ir...

Pažangi TEMPUR® technologijos medžiaga kartu su naujuoju itin tvirtu TEMPUR® extra atraminės medžiagos sluoksniu, sumažina spaudimo į kūną taškus, taip suteikdami visišką komforto jausmą bei kietą atramą. Čiužinys turi QuickRefresh™ (greitai nusegamą) užvalkalą.  

30 cm aukščio čiužinyje itin tvirtos TEMPUR® extra atraminės medžiagos yra dar daugiau, negu kito aukščio čiužiniuose. Ši sluoksnių sąveika suteikia maksimalų spaudimo į kūną taškų sumažinimą, komfortą bei tinkamą kūno atramą. Čiužinys turi QuickRefresh™ (greitai nusegamą) užvalkalą.

Rodoma 1 - 3 iš 3