Prekiniai ženklai Viso 12 prekinių ženklų

Rodoma 1 - 12 iš 12
 • Bside

  Bside- tai itališkų miegamojo lovų gamintojas.

  Bside priklauso SAMOA prekiniam ženklui, kurie sofas ir miegamojo lovas gamina jau nuo 1989 metų. Bside produkcija- tai sinonimas itališko stiliaus, meistriškumo ir šiuolaikiškumo.

  Ypatingas dėmesys skiriamas kiekvienai detalei, kad lovos būtų ne tik gražios bei kokybiškos- bet ir funkcionalios.

 • Delis

  Delis – Tempur kokybę atitinkančios technologijos - TEMPUR-FIT™ diegėjas, į rinką tiekiantis ypatingos kokybės neperšlampamas paklodes.
  Šis novatoriškas gamintojas sugebėjo apjungti aukščiausio lygio technologijas su aukščiausios kokybės medžiagomis, išgaudamas su niekuo kitu nesulyginamos kokybės produkciją.

  Oficiali svetainė: http://www.delisproducts.com/

  0 produktų

 • ERGOMOTION

  ERGOMOTION- viena iš pasaulio lyderių reguliuojamų lovų gamyboje, besirūpinantis moderniu Jūsų namų įvaizdžiu ir išskirtiniu komfortu miegamajame.

  Kompanija visokeriopai skatina inovacijas, siekdama sukurti maksimaliai funkcionalų, patrauklaus dizaino  bei aukštos kokybės produktą.
  Gamintojas įsikūręs Santa Barbaroje, Kalifornijoje.
  Oficiali svetainė: http://www.ergomotion.us/

 • Hollandia

  Prabangių miego sistemų kūrėjai iš Izraelio, nenustojantys stebinti šiuolaikiškais sprendimais modernaus žmogaus miegamajame. 

  Nors geriausiai žinomi rinkoje kaip išskirtinės kokybės reguliuojamų lovų ir grotelių kūrėjai,  dirbantys tik su garsiausiais pasaulio dizaineriais ir tik su aukščiausios kokybės medžiagomis, ir ne kartą apdovanoti už ypač novatoriškus sprendimus - neseniai pristatė ypatingą naujovę - natūralius namų kvapus, skirtus individualizuotai ir intymiai miegamojo atmosferai kurti.

  Ir niekada nežinai, ką jie dar gali sumanyti, norėdami kuo ilgiau išlaikyti Jus lovoje.

  0 produktų

 • Manifatture dell'Adriatico

  Tai Italų veržlus ir technologiškai pažangus gamintojas, skiriantis didžiausią dėmesį naujovėms bei detalėms.
  „Manifatture dell'Adriatico“ filosofija- patenkinti vartotojų poilsio ir kitus specifinius poreikius.
  Kiekvienas produktas yra skirtas užtikrinti maksimalų komfortą, kad būtų patenkintas kiekvienas vartotojas.

 • MORA

  Mora- ispanų gamintojas, rinkai tiekiantis tekstilės gaminius jau daugiau nei 60 metų. Visi produktai yra gaminami iš aukščiausios klasės žaliavas ir atitinka aukščiausius Europos kokybės standartus.

 • PerDormire Hotel

  Tai garsus Italų miego gaminių gamintojas. Šioje srityje kuria ir nuolat tobulėja jau beveik 50 metų. Todėl per tokį ilgą laiką užsitikrino savo gerą vardą ir kokybę.

  Oficiali svetainė: https://www.perdormirehotel.com/

 • Respace

  0 produktų

 • San Lorenzo

  San Lorenzo čiužinius gamina MATERASSIFICIO MONTALESE S.p.a. gamykla Italijoje. Šis gamintojas puikiai žinomas visame pasaulyje. Jo patirtis čiužinių gamyboje- 50 metų, todėl savo patirtimi ir praktiškais bei funkcionaliais sprendimais neabejotinai yra laikomas vienu iš  lyderiu čiužinių gamyboje. Oficiali svetainė:

  https://www.materassificiomontalese.com/en/index.html

 • Sense by Hollandia

  0 produktų

 • Stearns&Foster

  Stearns&Foster® vizitinė kortelė - AUTENTIŠKAS MEISTRIŠKUMAS: dėmesys detalėms, rankų darbo apdirbimas, elegantiškas klasikinis dizainas ir tradicijai pajungti inovatyvūs sprendimai.

  Patirtį lovų gamyboje ši kompanija skaičiuoja nuo 1846 metų, ir vis dar išlieka tarp prestižiškiausių gamintojų, nes nei centimetro nenuleidžia kokybės. Gamyboje ir šiandien naudojamos išskirtinės kokybės medžiagos: Naujosios Zelandijos vilna, šilkas, amerikietiška medvilnė, kašmyras.

  http://www.stearnsandfoster.com/

 • TEMPUR

  TEMPUR istoriją pradėjo NASA mokslininkai, sukūrę spaudimą absorbuojančią medžiagą, keliasdešimt kartų sumažinančią astronautams kūno spaudimą, kurį sukelia milžiniška gravitacinė jėga orlaivio atsiplėšimo nuo žemės metu. Taip gimė medžiaga, kuri gulint spaudimą paskirsto tolygiai visam kūnui, panardindama mus į nesvarumo būseną.

  Ši kosmose ištestuota medžiaga buvo pavadinta Tempur, todėl tik iš jos pagaminti čiužiniai ir pagalvės pilnai atitinka NASA kokybės reikalavimus ir yra sertifikuoti Kosmoso tyrimų fondo.

Rodoma 1 - 12 iš 12